maj 272013
 

24 maja b.r. uczniowie z kierunku technik budownictwa zakończyli praktykę zawodową. Przez 3 tygodnie uczniowie z wyżej wymienionego kierunku mieli możliwość wykorzystania wiedzy teoretycznej jak i również sprawdzenia własnych umiejętności praktycznych.

Praktyka odbyła się w firmach: SCANBUD POLSKA, BIAFRA, PROMESA, CIAŁBUD, INTERBUD. Opiekunowie w sposób rzetelny przedstawili uczniom strukturę organizacyjną przedsiębiorstw budowlanych, ukazali sposób prowadzenia i koordynacji typowych prac budowlanych. Podczas praktyki zawodowej uczniowie mogli planować, organizować, wykonywać prace budowlane jak i również poszerzyć własną wiedzę przy analizie rysunku technicznego. Praktyka zawodowa była dla uczniów sprawdzeniem własnych sił i zdolności niezbędnych do wykonywania zawodu w przyszłości.

Wszystkim Opiekunom oraz Właścicielom Firm serdecznie dziękujemy za nawiązanie współpracy w ramach projektu, która przyczyni się do poprawy jakości kształcenia zawodowego. Praktyki współfinansowane były ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

 Zamieszczone przez o 16:23